Paylaş

Acaba aldatılıyor musunuz? Kocanız ya da sevgiliniz sizi aldatıyor olabilir mi? Aldatmak ve aldatılmak günümüzde dijital ortamlar sayesinde oldukça kolaylaştı. İnsanlar kolayca partner bulabiliyor artık. Aldatmak da kolaylaşıyor. Aldatıldığınızdan mı şüpheleniyorsunuz? İhanet eden erkekler kolayca yakalanabiliyor. Erkekler aldattıkları zaman kendilerini kolayca ele veriyor. İhanet yalandan ibarettir. Her yalan da bir gün ortaya çıkar. Aldatan erkekler de bu çifte hayatı çok saklayamaz. İhaneti anlamanın yolları yazımızda..

Eşinizin sizi aldatıp aldatmadığı gibi düşünceler mi oluştu kafanızda? Ne zamandır bir farklılık mı hissediyorsunuz? Eşler bazen kendilerini evliliğin monotonluğunda bulular. Buna ne biz kadınlar ne de bazen erkekler farkında olmayabilir farkında olmadan olaylar gerçekleşebilir. Başınızı bu sorunlarla sıkmak git gide canınızı acıtmaya da başlayabilir. Şüpheler farklı düşüncelerin size verdiği boyutlar psikolojinizi alt üst edebilir.

Kararlarınızı ve düşüncelerinizi öncelikle sakin şart ve koşullar altında vermelisiniz. Hiçbir zaman fevri olmamalısınız haklıyken kendinizi haksız duruma düşürmemelisiniz.

Gerçekten canınızın acımasını evliliğinizin de yok yere mesela yani kuruntu ise ve şüpheleriniz yanlış yönde gitmiş ise yanılmışsanız yıkılacaktır. Eşiniz artık sizin ona güvenmediğini düşünecek daha da sevgi saygı yıkımları meydana gelecektir. Asıl bu yollara ve şartlara gelmeden siz kendi tedbirlerinizi ve izlem yollarınızı kurmalısınız. Eşinizin size olan davranışlarında ne nasıl ve ne kadar değişiklikler var?

goseller-69Bu değişikliklerin kaynaklarını öğrenmelisiniz. Hatta eşinizi şüphelendirmeyecek şekilde olağan değişikliler üzerine konuşmalar açabilirsiniz. Bu değişimlerin açıklamasını bekliyor ya da merak ediyor profillerine girebilirsiniz. Bu durum sizin ikiniz içinde zararsız olacaktır.

Eşinizin size çiçek alması eşinizin size çok daha çok olduğundan da fazla hediyeler alması gibi örnekler olabilir. Bunu erkekler neden yapar peki?

Erkekler bunu sizin onun cebinde bir eş olarak görmesinden ve varsa sizi aldattığı bir bayan böyle bir şey aklınıza gelmesin diye yaparlar ve bir kısım erkek de eşlerini aldattığı için üzülür vicdanının sesini kesmek onu biraz da olsa rahatlatmak için huzur vermek için hediyelere başvurur.

Bunları kendiniz eşinizin eski ve yeni olarak kafanızda klasörler oluşturup ve bir de farklılıklar diye klasör oluşturup içinde ölçmelerinizi tartmalarınızı yapmanız gerek. Sizin daha sonra daha çok üzülmemeniz için bu kesinlikle şarttır. İçinizdeki şüpheleri gidermenin yolları budur.

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!