Paylaş

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, bayanlara yönelik sosyal projelerine bir yenisini daha eklemek için kolları sıvadı. Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kuzeykent Çocuk Trafik Eğitim Parkuru binasının üst katını bayanlara yönelik ‘Fitness ve Plates” salonu olarak dizayn edilmesi talimatını verdi. Başkan Babaş, hazırlanacak tesiste Kastamonu Belediyesi’nin alanında uzman spor eğitmenleri eşliğinde bayanlara ücretsiz fitness ve plates eğitiminin verileceğini söyledi.

Bayanlara özel olarak dizayn edilecek fitness ve plates salonunda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, projenin en kısa zamanda eksiksiz bir şekilde bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulması talimatını verdi. Başkan Babaş, her alandaki çalışmalarının hızla süreceğini ifade ederek, “Hazırlayacağımız spor alanında bayanlarımız ücretsiz olarak beden eğitimi öğretmenlerimiz eşliğinde spor yapabilecekler. En kısa zamanda hizmete açacağımız tesisimizin bayanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hazırlanacak merkezde bayanlar hem stres atacak hem de sağlıklı yaşam için spor yapacak. Kastamonu Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü belirlenen mekanda çalışmalarına hafta sonu itibariyle başladı.

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!