Ana Sayfa Cilt Bakım Uzmanları Dakota Johnson’dan Makyaj Sırları

Dakota Johnson’dan Makyaj Sırları

684
0
Paylaş

Dakota Johnson zarif güzelliği ile dikkat çeken isimlerden. Düğün sezonunu açmış, bir davetten diğerine koştururken ondan ilham almamak için hiçbir sebep göremiyoruz! .

 

Dakota’nın elegan makyajlarının püf noktalarını bir araya getirerek senin için pratik bir makyaj rehberi hazırladık.

Doğal tonlar
Makyaj stillerini birbirinden ayıran en önemli unsur, tonlar. Zarif bir makyaj için ihtiyacımız olan tek şey ise doğal tonlar. Bugün trend tonları ve iddialı makyajları bir kenara bırakıp, Dakota gibi klasik güzelliğe yöneleceğiz.

Sıra sende
Sevdiklerinin bu en özel gününde Dakota gibi naif bir makyaj tercih etmek istiyorsan adımlarımızı takip et!

Dakota Johnson LACMA's Art And Film Gala Honoring Clint Eastwood And John Baldessari at LACMA Los Angeles, California - 05.11.11 Featuring: Dakota Johnson Where: USA When: 05 Nov 2011 Credit: WENN

Birinci adım
Öncelikle tenini makyaja hazırla. Cildini temizle, tonikle ve ardından nemlendir. Makyaja ise mutlaka cildine makyaj bazı uygulayarak başla. Böylece hem makyajın daha kalıcı olacak hem de makyajının bazı kusursuz olduğundan makyajın çok daha etkileyici görünecek.

İkinci adım
Sıra ten makyajında! Ten rengine uygun fondötenini cildine uygula ve dağıt. Görünümünün olabildiğince doğal olması için dağıtma işlemi oldukça önemli. Gül veya şeftali tonlarındaki allığını yanaklarına uygulayarak tenine doğal bir sıcaklık katmayı da unutma.

Üçüncü adım
Bakışlarını en doğal biçimde vurgulamak için bej tonlarındaki göz farını göz kapaklarının üstüne uygula ve nazikçe dağıt.

Dördüncü adım
Siyah maskaranı zigzag hareketlerle kirpiklerine uygulayarak kirpiklerini belirginleştir.

Son adım
Doğal pembe tonlarındaki rujunu dudaklarına uygula. İşte bu kadar!

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!