Ana Sayfa Moda Maneviyata Yönelip Tesettüre Giren Ünlüler

Maneviyata Yönelip Tesettüre Giren Ünlüler

997
0
Paylaş

Kimi oyuncu, kimi sunucu kimi ise sporcu… Parıltılı hayatlar yaşasalar da kalplerindeki manevi aşk onları bambaşka bir yere taşıdı.

Maneviyata Yönelip Tesettüre Giren Ünlüler

İçlerindeki sese kayıtsız kalmayarak tesettüre giren bu ünlüler, eski hayat tarzlarından vazgeçerek maneviyata yöneldi.

Burcu Çetinkaya

Ünlü ralli pilotu Burçu Çetinkaya, kendi içinde yaşadığı manevi yolculuk sonrası tesettüre girmeye karar verdi. Bu kararıyla oldukça dikkat çeken ve olumlu-olumsuz pek çok yorumla karşılaşan Çetinkaya, çıktığı manevi yolculuğun onu tamamladığını ve çok mutlu olduğunu söyledi.

Büşra Ayaydın

Rol aldığı filmin galasına tesettüre girmiş bir şekilde gelerek herkesin dikkatini çeken genç oyuncu, küçüklükten itibaren kapanmayı istediğini ancak içinde bulunduğu şartların onu farklı şekillendirdiğini söylemişti. Tesettürün, oyunculuğunu etkilemesinden endişe duymayan Büşra Ayaydın, rol için asla tesettüründen vazgeçmeyeceğini her fırsatta dile getirdi.

Tuğçe Güder

Bir zamanlar podyumların aranan ismi olan manken Tuğçe Güder de maneviyata yönelen ünlülerden. Evlenip çocuk sahibi olan ve sektörden tamamen çekilen Güder, kimse için değil sadece Allah için kapandığını söylüyor ve gözden uzak bir hayat yaşıyor.

İkbal Gürpınar

Sevilen sunucu İkbal Gürpınar da tesettürü seçen ünlülerden biri. Umre ziyareti sırasında namaz kılarken içinden bir sesin “artık saçını açmamalısın” demesi üzerine örtünmeye karar verdiğini söyleyen sunucu, hayatına tesettürlü olarak devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!